HİZMETLERİMİZ

Biz her yeni güne aynı hedefle başlıyoruz.

TEDARİK ZİNCİRİ VE LOJİSTİK DESTEK

Limitparts, tedarik sürecini yetkili ve etkin kullanarak ürünlerin sipariş aşamasından bayilere teslim edilene kadar süre zarfı boyunca takip eder. Taşıma esnasında oluşabilecek tüm riskleri gön önünde bulundur, gerekli önlemleri alarak risk seviyesini en aza indirir.

ÜRÜN TEKNİK DESTEK

Limitparts, profesyonel satış ekibi ile satış öncesinden başlayarak ürün son kullanıcıya buluşana kadar daima destek vermektedir. Satış destek ekibimiz, düzenli olarak gerçekleştirdiği bayi ziyaretleri ile bayilerden gelen tüm soru ve önerileri cevaplar. Ürün yelpazesine yeni eklenen ürünleri tanıtır, içerikleri hakkında gerekli sunumları yapar.

PAZARLAMA DESTEĞİ

Markalaşmanın temelini pazarlama ve işletme stratejisi oluşturmaktadır. Limitparts temsil ettiği ve distrübütörlüğünü yaptığını her markanın bayi ve servislerine kendi kurumsal standartlarına uygun görünüm sağlanmasında profesyonel destek sunmaktadır.

GARANTİ PROSEDÜRÜ

Limitparts, temsil ettiği tüm markalar için yüksek bir memnuniyet ve garantiler sunmaktadır. Ayıplı olarak görülen tüm ürünler satın alınan bayi ve Limitparts tarafından incelenerek üretim kaynaklı bir hata görülmesi durumunda iadesi alınarak yenisi ile değiştirilir. Kullanıma bağlı zarar görmüş ürünlerin iadesi alınmamaktadır. Limitparts garanti sürecinde hızlı çözüm olanakları sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

ÜST

E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kayıt olun.


 

Hangi Hizmeti Vermektesiniz?

 

X