MARKALARIMIZ

New York’ta 1853 yılında kurulan Motul Motosiklet, Otomobil, Büyük Araç ve Deniz Araçları ve yüksek performans araçları için tüm mekanik yağ ve bakım ürünlerini üretmektedir. İstanbul Avrupa, Trakya, Güney Marmara ve Bursa Bölgesi Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

Avrupa’da 80’li yıllarda kurulan EBC Brakes, geniş ticari marka ürünleriyle spor, yüksek performans ve yarış fren balataları ve disk / rotorlarda dünya lideri haline gelmiştir. Limitparts EBC Brakes ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür.
Daha Fazla Oku

BS Battery OEM hem de OES alanlarında bulunan ve tüm Motosiklet, Scooter, ATV, Deniz Taşıtı, Karmobil ve Yardımcı Program yelpazesini kapsayan en büyük ve en yenilikçi kurşun-asit güç sporları aküsü tedarikçilerinden biri haline geldi. BS-BATTERY®, "SLA" ürün kodu altında güç sporları Fabrikada Etkinleştirilen pillerin eksiksiz serisini sunan ilk üreticidir. Bs Battery ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distürübötörü Limitparts’tır.
Daha Fazla Oku

Ipone motosiklet yağları 1985 yılından itibaren binicileri olağanüstü performanslarına katkıda bulunan standart dışı ürünlerle donatarak motosiklet meraklıları etkinlikleri desteklemektedir. İstanbul Avrupa, Trakya, Güney Marmara ve Bursa Bölgesi Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

Şirket, olağanüstü teknolojik, sportif ve ticari başarılarla dolu 50 yıllık iş hayatını kutladığından, 2011 Brembo için önemli bir kilometre taşı oldu. 11 Ocak 1961'de Emilio Bombassei ve Italo Breda, günümüz Brembo'sunun orijinal atası olan Officine Meccaniche di Sombreno'yu kurdu. Brembo'yu fren sistemi pazarında tartışmasız lider olmaya iten yarım asırlık bir maceranın başlangıcıydı. Brembo, 1964'te otomobiller için fren diskleri ve 1972'de motosikletler için fren sistemleri üretmeye başlarken, 1975'te şirket, Ferrari GP arabaları için kendi fren sistemlerini tedarik ederek Formula 1'e girdi. Bu yarım yüzyıl boyunca, teknolojik yenilikler ve sürekli malzeme ve üretim süreçleri araştırmasıyla Brembo, dünyanın en prestijli markalarından biri haline geldi. Brembo ürünlerinin Türkiye Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

1977'de, iki genç sürücünün motor sporlarına daha fazla güvenlik ve stil verme hayalinden yola çıkarak Sparco doğdu. 40 yılın ardından rüya, konsolide bir gerçekliktir.Sparco ürünlerinin Türkiye Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

AUVRAY ANTI-THEFT 30 yılı aşkın süredir motosikletinizi, scooterınızı ve bisikletinizi koruyor. Geniş kilit yelpazesi, koruma açısından en etkili malzemelerden yararlanmaktadır. AUVRAY ANTI-THEFT, en son teknolojilere ilişkin mükemmel bilgi birikimiyle benzersiz kalite ve direnç sunar. AUVRAY LOCK hırsızlığa karşı en iyisini sunar. Auvray ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distürübötörü Limitparts’tır.
Daha Fazla Oku

Healtech Electronics Avrupa’nın kalbi Macaristan’da 2003 yılında kuruldu. Özellikle vites değişiminden sonra motosiklet hız göstergelerinin ne kadar kapalı olduğunu fark ettiğimizde başladı. Hem cadde hem de parkur için sürekli olarak yeni, yenilikçi ve kullanımı eğlenceli ürünler geliştirdiğimiz için ürün yelpazesi büyümeye devam ediyor. Healtech Electronics ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür.
Daha Fazla Oku

Photon, fark yaratan ürünleri ile artan itibarı ile otomotiv aydınlatma sektöründe gelecek vaat eden bir markadır. Geniş yeteneklerimiz, otomotiv aydınlatma endüstrisi için yeni, daha verimli, daha yeterli ve daha rekabetçi ürünler yaratmayı içerir.Photon, Otomotiv yenilik ürünleri, Halojen ampuller ve yüksek mühendislik ürünü Xenon ampullerin tasarımcısı ve ortak üreticisidir. Photon ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili dağıtıcısı Limitparts’tır.
Daha Fazla Oku

1960'ların başında, iki motosiklet yarışçısı Ken Johnson ve Norm McDonald (K&N), tozlu, kirli arazi koşullarının talepleri altında performans gösterebilecek bir hava filtresi için çığır açan yeni bir fikir geliştirdi. Filtrenin yalnızca kirleticileri çok verimli bir şekilde yakalamasına değil, aynı zamanda yıkanmasına ve yeniden kullanılmasına da izin verdiğini keşfettiler ve orijinal K & N® High-Flow Air Filter ™ doğdu. Elli yıl sonra, K & N® hala endüstri lideri filtreleme teknolojisini yeniliyor ve dünya çapında en iyi yakıtlı çekicilerden banliyö araçlarına kadar her şey için olağanüstü koruma sunuyor. Limitparts K&N ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür.
Daha Fazla Oku

Her şey 1945'te başladı. Savaş sonrası dönemin hemen ardından İtalyanlar çoğunlukla bisikletle hareket ediyor. Önden dönen kurucu Battista Polini, kendi atölyesini açar ve bisiklet üretiminde uzmanlaşır. Kısa süre sonra ülke gururla toparlanır ve gelişen endüstriyel gelişmenin hamlesi ile İtalyan ilhamı ve yaratıcılığı kısa sürede sonuçlarını verir. Zaman değişiyor ancak felsefe değişmiyor ve Polini ailesini de canlandıran tutku: mümkün olduğunca maksimum güvenlik ve güvenilirlikle motorlara daha iyi performans sağlamak için sürekli yeni çözümler arayışı. Polini'nin scooter ve Maxi scooterlar için özel parçaların tasarımında ve üretiminde dünya lideri haline gelmesi de bu bağlılık sayesinde. Limitparts Polini ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili distribütörüdür
Daha Fazla Oku

Dünya çapında Motosiklet tutkunlarına rakipsiz performans sunan motosiklet filtrelerinin öncü markası HIFLO FILTRO’nun Türkiye Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

Motosiklet sektörünün hizmet standartlarını sürekli yükselten, Dünya’nın zincir dişli üretiminde lider markalardan olan JP SPROCKETS’in Türkiye Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.
Daha Fazla Oku

Sektördeki 50 yılı aşkın deneyimiyle HONDA, BMW, KTM, TRIUMPH gibi önde gelen motosiklet markalarına koltuk ve çanta üretiminde kendini kanıtlayan dünya devi İspanyol markası SHAD'ın Türkiye Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.

Daha Fazla Oku

1936 yılında buji üreticisi olarak kurulan NGK SPARK PLUG için seramik her zaman ana uzmanlık alanı oldu. Geçen yıllar içinde şirket, seramikler alanında kazandığı uzmanlığı başka alanlarda da yeni değer oluşturmak üzere başarıyla uygulamaya geçirdi. Bugün, NGK SPARK PLUG dünyanın en önde giden otomotiv ve teknik seramik tedarikçileri arasındadır.

Motosikletlerin ve scooter'ların neredeyse %100'üne hizmet sunan NGK SPARK PLUG bu endüstri ile yakın bağlantılara sahiptir. Yenilikçi çözümler sunabilmek için, gelişen trendleri belirleyip üstün direnç, motor verimi ve daha uzun hizmet ömrü sunan motosiklet iridyum bujileri gibi yüksek performanslı ürünler geliştirir.

Daha Fazla Oku

Turuncu 12 Yıllık GPS sektöründe deneyimi olan bir firma GPS cihazlarının yönetimi, veri tabanı mimarisi, servis noktaları, satış sonrasında müşteri destek gibi birçok konuda geçmişe dayalı tecrübesini motosiklet ürün kullanıcıları için paylaşmaktadır. Yerli Mobil Uygulama Tamamı ile Türk yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiş olup Motosiklet kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış ekranlar üzerinden motosikletin güvenliği sağlanmaktadır. Yazılım Yerli olması uygulama üzerinde eklenecek özellikler için kısa sürede aksiyon alınması ve stabil olarak çalışmasına imkan vermektedir. Motosiklet Takip Sistemleri dağıtıcılığı Limit Parts tarafından yapılmaktadır

Daha Fazla Oku

Esan Akü ve Malzemeleri San. Ve Tic. A.Ş, 1978 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Uzun yıllar üretim faaliyetini 4.Levent ’te sürdüren Esan Akü, artan iş hacmi ve büyüyen organizasyon yapısı gereği 1999 yılında Ayazağa ’da yeni bir tesis inşa ederek, tüm üretim ve yönetim faaliyetlerini bu tesise taşımıştır.

Esan Akü, büyüyen satış ağı ve organizasyonu ile yurt içinde toplam 200’ün üzerinde bayi ve satış sonrası hizmet noktasında faaliyetini sürdürmekte, ayrıca üretiminin %65’ini 4 kıtada 60'ı aşkın ülkeye ihraç etmektedir.Endüstri 4.0 hedefi doğrultusunda, üretim hatlarında oluşturduğu akıllı üretim sistemleri, robot ve otomasyon sistemleri, yüksek teknoloji ürünü şarj sistemleri ve özel tasarım makinaları ile sektöründe öncü bir konuma gelmiştir. İstanbul Avrupa, Trakya, Güney Marmara ve Bursa Bölgesi Distürübütörlüğü’nü Limitparts temsil etmektedir.

Daha Fazla Oku

Daha Fazla Oku

Daha Fazla Oku
ÜST